fbpx

Zdjęcia wykonane przez: www.natalens.com

Witaj w naszym świecie

W świecie bez disco polo, kolorowych peruk i stosu nieschludnie przewalających się kabli! Tak, to my – Grupa DJ Głośny Team, która nie blednie, gdy usłyszy słowa „slow wedding”, „ślub w stylu rustykalnym lub boho”.

Wesele w stodole?

Jeżeli miejscem Twojego wesela jest stodoła, folwark, cegielnia, szyb czy też stocznia, to znaczy, że jesteś alternatywny, tak jak my!

Nie zagramy Ci hitów z Eski i disco polo, nie przeprowadzimy żenujących konkursów, nie będziemy świecić jak choinka w Boże Narodzenie. Zaproponujemy bardziej ambitną playlistę, wykonamy kilka tańców integracyjnych dla Twoich Gości, a nasze stanowisko djskie wpisze się w klimat imprezy.

DJ Głośny TEAM

W naszej grupie jest kilku doświadczonych djów. Niezależnie którego wybierzesz, efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekiwałeś. Słuchamy, radzimy, dzielimy się doświadczeniem i pomysłami. Przystajemy na „wizję” naszych Klientów. Nawet tych najbardziej wymagających.

Jesteśmy wystawcami wielu, alternatywnych Targów Ślubnych w Polsce: Concept Wedding we Wrocławiu, Silesia Wedding w Katowicach oraz Off Wedding w Łodzi. Tam mogłeś lub możesz nas spotkać. Zawsze możemy porozmawiać przez telefon lub Skype – chcemy poznać Twoją koncepcję ślubu i wesela i przekonać Ciebie, że myślimy podobnie! A to już połowa drogi do sukcesu.

Pracowaliśmy z najlepszymi „naturalnymi” fotografami z branży ślubnej, miedzy innymi:

Wesele nie musi być nudne

Co bardzo istotne i warte podkreślenia, to fakt, że rustykalne lub w inny sposób alternatywne wesele, wcale nie musi być nudne. Mamy wiele niestandardowych, przy czym eleganckich sposobów na dobrą zabawę. Pełny parkiet = udane wesele? Jeżeli organizujesz slow wedding, to wiesz, że to nieprawda. A najważniejsza była i jest kwestia zbudowania odpowiedniej atmosfery przyjaźni wśród Gości weselnych. I w tym się specjalizujemy!

Prowadziliśmy  wesela w najpiękniejszych, interesujących i nietuzinkowych miejscach w całej Polsce. Te, które polecamy,  to w szczególności:

Skontaktuj się z nami

i sprawdź czy mamy wolny termin.

+48 725 942 280
djglosny@gmail.com
facebook.com/djglosny