Wiosna i lato to piękny czas, wszyscy wyczekujemy słońca i cieplejszych dni. A kiedy już cieplejsze w teorii pory roku nastaną, to wieje, pada i w ogóle ciężko przewidzieć, jaka będzie pogoda za następne 4 godziny.

Bardzo polecam zimowe śluby i wesela z kilku istotnych powodów moi drodzy. Po pierwsze pogoda jest mocno przewidywalna i wiadomo, że trzeba się cieplej ubrać ? Po drugie  – łatwiej ogrzać salę, niż ją oziębić ?

Ale tak naprawdę, to macie jedną, niepowtarzalną szansę zorganizować swój najpiękniejszy  dzień w wymarzonym miejscu. Macie okazję zatrudnić specjalistów od foto, kamery, muzyki, makijażu itp. ,z którymi chcecie współpracować w pierwszej kolejności. Możecie planować bez pośpiechu, delektować się każdą chwilą spędzoną razem z drugą połówką na dopieszczaniu wizji tego najważniejszego dnia. To istotne argumenty, nieprawdaż? ?

A teraz powiem wam, jak to wygląda od środka. Każde wesele, które miałem okazję poprowadzić w zimie, charakteryzowało się większym luzem biesiadników, swobodnym podejściem Pary Młodej do wielu „tradycyjnych” obyczajów weselnych. Inny słowy: nie zauważyłem żadnego stresu, dominowała atmosfera przyjaźni i współpracy, a energia na parkiecie była niesamowita!